Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS VICTORIA Płock
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 035 541
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac Dąbrowskiego 2a, 09-402 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Rozner
600 035 541
izabelarozner@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07976 Bogusław Cylwik Polska 23.01.1989 14 10 42:30
07977 Jakub Dudziński Polska 07.02.1996 11 13 33:39
07978 Rafał Marczykowski Polska 30.10.1996 8 16 22:48
07979 Marcin Chwojko Polska 03.04.1975 3 21 8:62
10716 Mikołaj Bartosiak Polska 29.05.2003 0 0 0:0
10717 Gabriel Chmielewski Polska 01.01.2008 0 0 0:0
10719 Tymoteusz Jagła Polska 10.07.2002 0 0 0:0
07980 Jan Rozner Polska 20.09.1950 0 0 0:0
10718 Antoni Drążkiewicz Polska 29.05.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
2LM 1
UKS VICTORIA Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-10-19
g. 18:00
010
2LM 2
TĘCZA Budki Piaseckie UKS VICTORIA Płock 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2019-10-27
g. 11:00
016
2LM 3
UKS VICTORIA Płock SKS 40 Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2019-12-21
g. 15:00
021
2LM 4
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS VICTORIA Płock 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-12-08
g. 11:00
025
2LM 5
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-12-08
g. 17:30
032
2LM 6
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG:
2020-01-24
g. 17:30
W: negatywna
039
2LM 7
UKS VICTORIA Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-12-22
g. 11:00
046
2LM 8
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS VICTORIA Płock 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-01-26
g. 15:00
053
2LM 9
UKS VICTORIA Płock MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-01-26
g. 11:00
059
2LM 10
UKS VICTORIA Płock PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-02-02
g. 11:00
065
2LM 11
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS VICTORIA Płock 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2020-03-01
g. 11:00
004
2LM 12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-03-15
g. 11:00
010
2LM 13
UKS VICTORIA Płock UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-04-19
g. 11:00
016
2LM 14
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-05-17
g. 11:00
022
2LM 15
UKS VICTORIA Płock TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-05-24
g. 11:00
028
2LM 16
SKS 40 Warszawa UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz