Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
zbigniew.grzeslak@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kilińskiego 8a,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 11 22 94:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 11 18 85:47
3. KS Wąsewo 11 16 77:49
4. UKS Sanniki 11 14 68:62
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 11 14 75:53
6. UKS 14 Ursus 11 13 72:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 11 7 58:78
3. GKS WKRA Sochocin 11 7 54:72
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 11 5 47:86
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 11 3 44:85
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05008 Jacek Mitas Polska 23.09.2005 17 2 51:6
00763 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 14 3 42:9
05012 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 12 6 36:18
05413 Jakub Lis Polska 08.10.2003 9 1 27:3
00762 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 9 1 27:3
05011 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 6 8 18:24
00764 Patryk Pyśk Polska 08.12.2003 5 0 15:0
05017 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 4 0 12:0
00759 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 0 0 0:0
00765 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 0 0 0:0
00766 Szymon Wiśniewski Polska 16.03.2005 0 0 0:0
05018 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-01
g. 19:00
004
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-10-17
g. 18:30
010
4LMA 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-11-11
g. 11:00
023
4LMA 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 09:00
030
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
036
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 16:00
041
4LMA 7
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMA 8
KS Wąsewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMA 9
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-01-27
g. 18:00
056
4LMA 10
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMA 11
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
001
4LMA 12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
007
4LMA 13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
4LMA 14
UKS Sanniki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
018
4LMA 15
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Wąsewo -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
024
4LMA 16
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły