Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.coml
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR Solec, ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 24 104:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 12 20 93:51
3. KS Wąsewo 12 18 86:50
4. UKS Sanniki 12 14 69:71
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 12 14 79:61
6. UKS 14 Ursus 12 13 72:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 12 9 66:84
3. GKS WKRA Sochocin 12 9 62:77
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 12 5 52:94
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 12 3 50:93
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06081 Patryk Turek Polska 13.04.1991 16 10 48:30
06074 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 13 12 39:36
06075 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 11 8 33:24
06082 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 5 12 15:36
06071 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 2 1 6:3
06080 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 1 9 3:27
06079 Andrzej Piotrowski Polska 28.02.1972 1 3 3:9
06078 Michał Odolczyk Polska 24.05.1989 0 0 0:0
06070 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 0 0 0:0
06072 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 0 0 0:0
06077 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0
06076 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 0 0 0:0
06073 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMA 1
UKS Sanniki KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMA 2
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMA 3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KU AZS PW II Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00
024
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 09:00
030
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMA 6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMA 8
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:30
050
4LMA 9
KU AZS PW II Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 16:30
057
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMA 11
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
004
4LMA 12
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
4LMA 13
TĘCZA II Budki Piaseckie KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
4LMA 14
KU AZS PW II Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
4LMA 16
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły