Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 218 121
E-mail:
irek.wroblewski@natkin.com.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, 02-495 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 24 104:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 12 20 93:51
3. KS Wąsewo 12 18 86:50
4. UKS Sanniki 12 14 69:71
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 12 14 79:61
6. UKS 14 Ursus 12 13 72:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 12 9 66:84
3. GKS WKRA Sochocin 12 9 62:77
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 12 5 52:94
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 12 3 50:93
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08099 Wojciech Żmijewski Polska 04.10.1994 20 9 60:27
08095 Marcin Ostrowski Polska 17.03.1971 15 8 45:24
08092 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 15 6 45:18
08097 Michał Tokarski Polska 08.02.1990 11 5 33:15
08093 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 2 9 6:27
08098 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 1 14 3:42
08091 Agnieszka Czerkies Polska 09.06.1990 0 0 0:0
08094 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 0 0 0:0
08096 Leszek Pęda Polska 20.04.1957 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
4LMA 1
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
4LMA 2
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
4LMA 3
UKS 14 Ursus TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00
024
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
027
4LMA 5
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
036
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
4LMA 7
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMA 8
UKS 14 Ursus SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
4LMA 9
UKS Sanniki UKS 14 Ursus 8:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
4LMA 10
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2020-03-07
g. 00:00
001
4LMA 12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS 14 Ursus 10:0 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
4LMA 13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
4LMA 14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
4LMA 15
TRANSLUK SRS Łomna UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
4LMA 16
UKS 14 Ursus UKS Sanniki -:- Szczegóły