Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
698 349 328
E-mail:
mike57@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Gąbinie, Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Puternicki

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP w Słubicach
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 9 18 77:18
2. TRANSLUK SRS Łomna 8 15 64:30
3. KS Wąsewo 8 12 57:33
4. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8 11 56:35
5. UKS 14 Ursus 9 10 57:55
6. UKS Sanniki 9 10 52:56
7. KU AZS PW II Warszawa 8 7 43:51
8. KS SPÓJNIA III Warszawa 9 7 51:62
9. GKS WKRA Sochocin 8 4 36:56
10. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9 4 36:71
11. GUKS ORZEŁ II Siedlin 8 2 34:63
12. TĘCZA II Budki Piaseckie 9 2 36:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07476 Marcin Buła Polska 03.05.1985 9 14 27:42
07481 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 8 8 24:24
07482 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 6 15 18:45
07484 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 4 15 12:45
07477 Michał Buła Polska 03.05.1985 3 0 9:0
07486 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 1 2 3:6
07483 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 2 0:6
07491 Kuba Zaleski Polska 25.05.2003 0 0 0:0
07487 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 0 0 0:0
07485 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 0 0 0:0
07488 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 0 0 0:0
07489 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
07480 Dariusz Krzewicki Polska 17.05.1967 0 0 0:0
07479 Rafał Jaśpiński Polska 29.04.1984 0 0 0:0
07478 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 0 0 0:0
07490 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 0 0 0:0
07474 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 0 0 0:0
07475 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
4LMA 2
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMA 3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KU AZS PW II Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-11-11
g. 11:00
023
4LMA 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
029
4LMA 5
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
4LMA 6
KS Wąsewo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:4 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
037
4LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-12-21
g. 17:00
044
4LMA 8
TRANSLUK SRS Łomna MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 18:00
051
4LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMA 11
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS Sanniki -:- Szczegóły