Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Wąsewo
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 511 160
E-mail:
tenisista1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa, ul. Armii Krajowej 6, 07-311 Wąsewo
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Gozdowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 24 104:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 12 20 93:51
3. KS Wąsewo 12 18 86:50
4. UKS Sanniki 12 14 69:71
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 12 14 79:61
6. UKS 14 Ursus 12 13 72:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 12 9 66:84
3. GKS WKRA Sochocin 12 9 62:77
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 12 5 52:94
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 12 3 50:93
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02968 Paweł Listwon Polska 16.02.1985 20 11 60:33
02971 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 15 6 45:18
02970 Sylwester Puchalski Polska 26.03.1990 13 10 39:30
02969 Mateusz Perzanowski Polska 03.05.1992 9 5 27:15
02965 Konrad Fidura Polska 01.06.1994 9 6 27:18
02966 Piotr Fidura Polska 26.05.1989 3 4 9:12
02964 Marcin Dudziec Polska 05.11.1990 0 1 0:3
02967 Przemysław Gozdowski Polska 18.09.1961 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
4LMA 1
TRANSLUK SRS Łomna KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2019-11-03
g. 12:00
008
4LMA 2
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
4LMA 4
KS Wąsewo UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
028
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
4LMA 6
KS Wąsewo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMA 8
KS Wąsewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00
054
4LMA 9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
4LMA 10
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMA 11
KS Wąsewo KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
003
4LMA 12
UKS Sanniki KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
4LMA 13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
4LMA 14
KS Wąsewo TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
018
4LMA 15
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Wąsewo -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
4LMA 16
KS Wąsewo SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły