Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS Sanniki
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
664 198 998
E-mail:
a.kotowicz@sanniki.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Warszawska 183,
09-540 Sanniki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Podsiadły

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 24 104:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 12 20 93:51
3. KS Wąsewo 12 18 86:50
4. UKS Sanniki 12 14 69:71
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 12 14 79:61
6. UKS 14 Ursus 12 13 72:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 12 9 66:84
3. GKS WKRA Sochocin 12 9 62:77
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 12 5 52:94
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 12 3 50:93
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03298 Paweł Piątkowski Polska 19.10.1976 26 3 78:9
03294 Amadeusz Domański Polska 04.09.1994 17 10 51:30
03292 Dawid Białecki Polska 14.01.1991 9 15 27:45
03300 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 6 8 18:24
03296 Dariusz Jaros Polska 09.12.1975 3 3 9:9
05019 Andrzej Pluta Polska 14.04.1966 0 2 0:6
03297 Konrad Kuras Polska 11.12.1970 0 4 0:12
07908 Jakub Domański Polska 13.02.1986 0 0 0:0
10391 Paweł Graszka Polska 16.11.1975 0 0 0:0
03985 Andrzej Łon Polska 28.02.1953 0 2 0:6
05020 Krystian Białecki Polska 04.08.1998 0 0 0:0
03293 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 0 4 0:12
03295 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 0 0 0:0
03299 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 0 4 0:12
03291 Hubert Bąbrych Polska 10.01.2001 0 0 0:0
03303 Kamil Robak Polska 31.10.2005 0 0 0:0
03302 Jakub Robak Polska 02.01.2008 0 0 0:0
03301 Dawid Oleksik Polska 09.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMA 1
UKS Sanniki KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-10-17
g. 18:30
010
4LMA 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
4LMA 3
UKS Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
4LMA 4
KS Wąsewo UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
025
4LMA 5
UKS Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
4LMA 6
TRANSLUK SRS Łomna UKS Sanniki 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
4LMA 7
UKS Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
4LMA 9
UKS Sanniki UKS 14 Ursus 8:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMA 10
UKS Sanniki GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMA 11
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
003
4LMA 12
UKS Sanniki KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS Sanniki TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
4LMA 14
UKS Sanniki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
4LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
4LMA 16
UKS 14 Ursus UKS Sanniki -:- Szczegóły