Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA III Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
603 220 142
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wojdecki

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 11 22 94:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 11 18 85:47
3. KS Wąsewo 11 16 77:49
4. UKS Sanniki 11 14 68:62
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 11 14 75:53
6. UKS 14 Ursus 11 13 72:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 11 7 58:78
3. GKS WKRA Sochocin 11 7 54:72
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 11 5 47:86
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 11 3 44:85
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01843 Rafał Romaniuk Polska 06.02.1991 21 8 63:24
01872 Mateusz Sakowicz Polska 17.10.2008 17 6 51:18
05027 Maciej Janik Polska 15.02.2007 5 13 15:39
01875 Jakub Szczypek Polska 04.02.2006 3 15 9:45
01864 Aleksy Maciaszczyk Polska 22.09.2007 2 9 6:27
01846 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 2 2 6:6
05028 Grzegorz Kozielski Polska 19.10.1970 0 0 0:0
01836 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 0 0:0
01848 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 0 0 0:0
05029 Grzegorz Świderski Polska 25.10.1967 0 1 0:3
01838 Mateusz Kalinowski Polska 26.06.2001 0 0 0:0
01852 Antoni Buchalski Polska 09.07.2004 0 0 0:0
01851 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 0 0 0:0
01853 Mateusz Cymerman Polska 25.09.2005 0 0 0:0
01871 Łukasz Sakowicz Polska 14.10.2005 0 4 0:12
01854 Dominik Drewnik Polska 17.12.2004 0 0 0:0
01857 Krzysztof Hałubek Polska 06.04.2005 0 6 0:18
01873 Michał Sawecki Polska 26.09.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
4LMA 1
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
4LMA 2
KS SPÓJNIA III Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
4LMA 3
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:30
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
025
4LMA 5
UKS Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMA 6
KS SPÓJNIA III Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
037
4LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMA 8
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMA 9
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-01-26
g. 15:00
055
4LMA 10
KS SPÓJNIA III Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMA 11
KS Wąsewo KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
4LMA 12
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
4LMA 13
KS SPÓJNIA III Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
4LMA 15
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
4LMA 16
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły