Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
24 276 67 02
E-mail:
spjezewo@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Stropkowo 2, 09-226 Jeżewo
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Nadrowski
504 209 692
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 24 104:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 12 20 93:51
3. KS Wąsewo 12 18 86:50
4. UKS Sanniki 12 14 69:71
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 12 14 79:61
6. UKS 14 Ursus 12 13 72:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 12 9 66:84
3. GKS WKRA Sochocin 12 9 62:77
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 12 5 52:94
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 12 3 50:93
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03552 Mirosław Narowski Polska 14.02.1983 19 9 57:27
03555 Krystian Igielski Polska 16.03.2002 17 13 51:39
03551 Piotr Milczarski Polska 23.06.1976 10 10 30:30
03554 Daniel Cendrowski Polska 10.12.2002 10 13 30:39
03559 Adrian Tyburski Polska 27.03.2002 6 9 18:27
03556 Katarzyna Rajkowska Polska 31.01.2009 0 0 0:0
03557 Sylwia Rajkowska Polska 16.02.2006 0 0 0:0
03562 Mateusz Olkowicz Polska 25.05.2007 0 0 0:0
03553 Filip Sadowski Polska 11.07.1994 0 0 0:0
03558 Michał Rajkowski Polska 04.10.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMA 1
GUKS ORZEŁ II Siedlin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
009
4LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
4LMA 3
UKS Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS WKRA Sochocin 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
029
4LMA 5
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMA 6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-01-05
g. 16:00
041
4LMA 7
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMA 8
UKS 14 Ursus SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00
054
4LMA 9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 15:00
055
4LMA 10
KS SPÓJNIA III Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMA 11
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-02-29
g. 17:00
002
4LMA 12
TRANSLUK SRS Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
007
4LMA 13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
4LMA 14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
4LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
4LMA 16
KS Wąsewo SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły