Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS WKRA Sochocin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 505 415
E-mail:
tomekwojewodzki@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 17, 09-110 Sochocin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Wojewódzki

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Plac Guzikarzy 9, Sochocin
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 9 18 77:18
2. TRANSLUK SRS Łomna 8 15 64:30
3. KS Wąsewo 8 12 57:33
4. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8 11 56:35
5. UKS 14 Ursus 9 10 57:55
6. UKS Sanniki 9 10 52:56
7. KU AZS PW II Warszawa 8 7 43:51
8. KS SPÓJNIA III Warszawa 9 7 51:62
9. GKS WKRA Sochocin 8 4 36:56
10. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9 4 36:71
11. GUKS ORZEŁ II Siedlin 8 2 34:63
12. TĘCZA II Budki Piaseckie 9 2 36:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02901 Piotr Michalski Polska 05.08.1978 12 10 36:30
02899 Maciej Jar Polska 08.06.1996 8 11 24:33
02905 Tomasz Wojewódzki Polska 06.02.1970 8 10 24:30
02904 Adam Rakowski Polska 11.06.1998 0 0 0:0
02902 Tomasz Okuniewicz Polska 07.12.1958 0 3 0:9
02900 Marek Kamiński Polska 25.11.1958 0 11 0:33
02903 Adam Pydyn Polska 13.12.1989 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMA 2
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS WKRA Sochocin 9:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
028
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMA 6
KS SPÓJNIA III Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2020-01-04
g. 13:00
038
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00
045
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
052
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMA 10
UKS Sanniki GKS WKRA Sochocin -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin UKS 14 Ursus -:- Szczegóły