Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS ORZEŁ II Siedlin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 137 134
E-mail:
p.rutkowski13@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Siedlinie, Jana Pawła II 12, 09-100 Płońsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Rutkowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 11 22 94:25
2. TRANSLUK SRS Łomna 11 18 85:47
3. KS Wąsewo 11 16 77:49
4. UKS Sanniki 11 14 68:62
5. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 11 14 75:53
6. UKS 14 Ursus 11 13 72:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW II Warszawa 11 11 62:64
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 11 7 58:78
3. GKS WKRA Sochocin 11 7 54:72
4. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 11 5 47:86
5. TĘCZA II Budki Piaseckie 11 3 44:85
6. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 2 40:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04375 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 14 14 42:42
04376 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 8 19 24:57
04382 Wiktor Szczygieł Polska 11.10.2005 5 19 15:57
04367 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 3 15 9:45
04370 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 2 0 6:0
04378 Mikołaj Szaliński Polska 25.11.2000 0 0 0:0
04364 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 0 0 0:0
04368 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 0 0 0:0
04373 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 0 0 0:0
04369 Tomasz Kurtyka Polska 28.07.1995 0 0 0:0
04363 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 0 0 0:0
04380 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
04377 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
04381 Bartosz Szatkowski Polska 29.05.2007 0 2 0:6
04365 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 0 0 0:0
04374 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 0 0:0
04366 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 6 0:18
04372 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 0 0:0
04379 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
04371 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMA 1
GUKS ORZEŁ II Siedlin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 12:00
008
4LMA 2
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
4LMA 3
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-03
g. 18:30
020
4LMA 4
TRANSLUK SRS Łomna GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
027
4LMA 5
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
4LMA 7
UKS Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00
045
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 18:00
051
4LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2020-01-26
g. 16:30
057
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMA 11
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
4LMA 12
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
4LMA 13
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
4LMA 15
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły