Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 3 6 26:4
2. UKS Sanniki 3 5 21:9
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3 5 20:10
4. KS SPÓJNIA II Warszawa 3 4 14:16
5. KS DEKORGLASS II Działdowo 2 2 13:7
6. EKS MLEXER Elbląg 3 2 15:15
7. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2 2 10:10
8. TĘCZA Budki Piaseckie 3 2 14:16
9. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 3 2 12:18
10. ARTENGO IKRTS Józefów 2 1 6:14
11. SKS 40 Warszawa 3 1 7:23
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 2 0 2:18

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-27
g. 11:00
001
2LM 1
ARTENGO IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-09-30
g. 15:00
002
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2018-09-25
g. 17:00
003
2LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2018-09-30
g. 11:00
004
2LM 1
UKS Sanniki TĘCZA Budki Piaseckie 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-10-09
g. 18:00
005
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-09-30
g. 11:00
006
2LM 1
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2018-10-07
g. 17:00
007
2LM 2
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 00:00
008
2LM 2
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-10-14
g. 13:00
009
2LM 2
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa UKS Sanniki 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-10-14
g. 11:00
010
2LM 2
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-10-14
g. 11:00
011
2LM 2
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 12:00
012
2LM 2
EKS MLEXER Elbląg ARTENGO IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-06
g. 17:00
013
2LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 11:00
014
2LM 3
UKS Sanniki MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-10-20
g. 16:30
015
2LM 3
SKS 40 Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-21
g. 11:00
016
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-10-21
g. 11:00
017
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 17:00
018
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2018-10-28
g. 11:00
019
2LM 4
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG:
2018-10-28
g. 11:00
020
2LM 4
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-10-28
g. 11:00
021
2LM 4
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-10-28
g. 11:00
022
2LM 4
TĘCZA Budki Piaseckie EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-10-28
g. 11:00
023
2LM 4
ARTENGO IKRTS Józefów MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-10-28
g. 11:00
024
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
025
2LM 5
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
026
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
027
2LM 5
EKS MLEXER Elbląg SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
028
2LM 5
MORLINY II Ostróda TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
029
2LM 5
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
030
2LM 5
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
031
2LM 6
KS DEKORGLASS II Działdowo KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
032
2LM 6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
033
2LM 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
034
2LM 6
ARTENGO IKRTS Józefów TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
035
2LM 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
036
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
037
2LM 7
EKS MLEXER Elbląg KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
038
2LM 7
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
039
2LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
040
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
041
2LM 7
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
042
2LM 7
UKS Sanniki ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
043
2LM 8
KS DEKORGLASS II Działdowo MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
044
2LM 8
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
045
2LM 8
ARTENGO IKRTS Józefów SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
046
2LM 8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
047
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
048
2LM 8
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
049
2LM 9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
050
2LM 9
TĘCZA Budki Piaseckie KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
051
2LM 9
MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
052
2LM 9
EKS MLEXER Elbląg KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
053
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
054
2LM 9
SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
055
2LM 10
KS DEKORGLASS II Działdowo SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
056
2LM 10
ARTENGO IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
057
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
058
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
059
2LM 10
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
060
2LM 10
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
061
2LM 11
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
062
2LM 11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
063
2LM 11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
064
2LM 11
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
065
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
066
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG: