Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-05
g. 10:00
001
2LM 1
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-09-29
g. 14:00
002
2LM 1
KS DEKORGLASS II Działdowo KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG:
2019-10-23
g. 18:30
003
2LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-09-29
g. 11:00
004
2LM 1
GUKS ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-09-29
g. 11:00
005
2LM 1
UKS VICTORIA Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-09-29
g. 11:00
006
2LM 1
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów UKS LUPUS KABATY Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-11-24
g. 12:00
007
2LM 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-10-13
g. 16:00
008
2LM 2
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-10-26
g. 11:00
009
2LM 2
SKS 40 Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-10-19
g. 18:00
010
2LM 2
TĘCZA Budki Piaseckie UKS VICTORIA Płock 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2019-10-12
g. 16:00
011
2LM 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-10-19
g. 16:30
012
2LM 2
UKS LUPUS KABATY Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-10-27
g. 11:00
013
2LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2019-10-27
g. 11:00
014
2LM 3
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2019-10-27
g. 11:00
015
2LM 3
GUKS ORZEŁ Siedlin KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-10-27
g. 11:00
016
2LM 3
UKS VICTORIA Płock SKS 40 Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2019-10-27
g. 11:00
017
2LM 3
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-10-27
g. 13:00
018
2LM 3
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-12-10
g. 19:00
019
2LM 4
KS SPÓJNIA Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-11-28
g. 17:45
020
2LM 4
KS DEKORGLASS II Działdowo KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-12-21
g. 15:00
021
2LM 4
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-11-23
g. 12:00
022
2LM 4
SKS 40 Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-11-10
g. 11:00
023
2LM 4
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS KABATY Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2019-11-09
g. 17:00
024
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2019-12-08
g. 11:00
025
2LM 5
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-11-16
g. 11:00
026
2LM 5
GUKS ORZEŁ Siedlin KS DEKORGLASS II Działdowo 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-11-17
g. 11:00
027
2LM 5
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-11-30
g. 13:00
028
2LM 5
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-11-24
g. 11:00
029
2LM 5
UKS LUPUS KABATY Warszawa SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-11-17
g. 11:00
030
2LM 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-07
g. 20:00
031
2LM 6
KS SPÓJNIA Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 0:10 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-12-08
g. 17:30
032
2LM 6
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG:
2019-12-01
g. 17:00
033
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2019-12-17
g. 18:45
034
2LM 6
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-12-21
g. 16:00
035
2LM 6
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-12-01
g. 11:00
036
2LM 6
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-21
g. 18:00
037
2LM 7
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-11-03
g. 12:00
038
2LM 7
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-01-24
g. 17:30
039
2LM 7
UKS VICTORIA Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2019-12-15
g. 11:00
040
2LM 7
GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-15
g. 11:00
041
2LM 7
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-12-15
g. 11:00
042
2LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-12-22
g. 11:00
043
2LM 8
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-10-26
g. 13:00
044
2LM 8
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2019-12-22
g. 11:00
045
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2019-12-22
g. 11:00
046
2LM 8
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-12-22
g. 16:00
047
2LM 8
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-12-22
g. 11:00
048
2LM 8
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-01-12
g. 11:00
049
2LM 9
TĘCZA Budki Piaseckie KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2020-01-12
g. 11:00
050
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2020-01-12
g. 11:00
051
2LM 9
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-01-12
g. 11:00
052
2LM 9
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów GUKS ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-01-12
g. 11:00
053
2LM 9
UKS VICTORIA Płock MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-01-12
g. 11:00
054
2LM 9
SKS 40 Warszawa KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-01-26
g. 11:00
055
2LM 10
KS SPÓJNIA Warszawa SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-01-26
g. 11:00
056
2LM 10
KS DEKORGLASS II Działdowo TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2020-01-26
g. 11:00
057
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-01-26
g. 11:00
058
2LM 10
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-01-26
g. 11:00
059
2LM 10
UKS VICTORIA Płock PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-01-26
g. 11:00
060
2LM 10
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2020-02-02
g. 11:00
061
2LM 11
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2020-02-02
g. 11:00
062
2LM 11
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-02-02
g. 11:00
063
2LM 11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2020-02-02
g. 11:00
064
2LM 11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GUKS ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
SG:
2020-02-02
g. 11:00
065
2LM 11
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2020-02-02
g. 11:00
066
2LM 11
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski