Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS ORZEŁ Siedlin
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 695 994
E-mail:
ramon1971@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Siedlinie, ul. Jana Pawła II 12, 09-100 Płońsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kostrzewa

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04369 Tomasz Kurtyka Polska 28.07.1995 13 11 39:33
04371 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 12 10 36:30
04378 Mikołaj Szaliński Polska 25.11.2000 10 14 30:42
04368 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 10 12 30:36
04364 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 0 0 0:0
04363 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 0 0 0:0
04363 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 0 4 0:12
04382 Wiktor Szczygieł Polska 11.10.2005 0 0 0:0
04372 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 0 0:0
04370 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 0 0 0:0
04381 Bartosz Szatkowski Polska 29.05.2007 0 0 0:0
04374 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 0 0:0
04377 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
04365 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 0 0 0:0
04376 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 0 0 0:0
04367 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 0 0 0:0
04380 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
04379 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
04366 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 0 0:0
04375 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
2LM 1
GUKS ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-10-26
g. 11:00
009
2LM 2
SKS 40 Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-10-27
g. 11:00
015
2LM 3
GUKS ORZEŁ Siedlin KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-12-10
g. 19:00
019
2LM 4
KS SPÓJNIA Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-11-16
g. 11:00
026
2LM 5
GUKS ORZEŁ Siedlin KS DEKORGLASS II Działdowo 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-01
g. 17:00
033
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2019-12-15
g. 11:00
040
2LM 7
GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-22
g. 11:00
046
2LM 8
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS VICTORIA Płock 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-01-18
g. 17:30
052
2LM 9
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-01-26
g. 11:00
058
2LM 10
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-02-02
g. 11:00
064
2LM 11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GUKS ORZEŁ Siedlin 7:3 Szczegóły
SG:
2020-03-01
g. 11:00
001
2LM 12
KS DEKORGLASS II Działdowo GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
SG:
2020-03-15
g. 11:00
009
2LM 13
GUKS ORZEŁ Siedlin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-04-19
g. 11:00
015
2LM 14
GUKS ORZEŁ Siedlin PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-05-17
g. 11:00
021
2LM 15
GUKS ORZEŁ Siedlin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-05-24
g. 11:00
026
2LM 16
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski