Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TĘCZA II Budki Piaseckie
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich,
96-516 Szymanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jurzyk
604 554 325
radekjurzyk@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Damian Selerski
538 784 285
seler247@onet.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 9 18 77:18
2. TRANSLUK SRS Łomna 8 15 64:30
3. KS Wąsewo 8 12 57:33
4. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8 11 56:35
5. UKS 14 Ursus 9 10 57:55
6. UKS Sanniki 9 10 52:56
7. KU AZS PW II Warszawa 8 7 43:51
8. KS SPÓJNIA III Warszawa 9 7 51:62
9. GKS WKRA Sochocin 8 4 36:56
10. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9 4 36:71
11. GUKS ORZEŁ II Siedlin 8 2 34:63
12. TĘCZA II Budki Piaseckie 9 2 36:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05726 Michał Kowalczyk Polska 12.05.2001 15 10 45:30
05722 Nikodem Zofczak Polska 08.07.2003 7 14 21:42
05734 Błażej Skrzypkowski Polska 18.07.2001 5 16 15:48
05729 Dariusz Rączkowski Polska 11.11.1973 4 4 12:12
05724 Stanisław Głowacki Polska 07.02.1952 0 0 0:0
05735 Wiktoria Wrublewicz Polska 20.02.2001 0 2 0:6
07020 Hubert Włodarczyk Polska 07.11.2004 0 0 0:0
05721 Szymon Wołowczyk Polska 24.07.2006 0 0 0:0
05725 Radosław Jurzyk Polska 19.08.1966 0 8 0:24
05730 Damian Selerski Polska 12.08.1994 0 0 0:0
05732 Mateusz Selerski Polska 09.09.1996 0 0 0:0
05731 Mariusz Selerski Polska 07.04.1972 0 0 0:0
05728 Grzegorz Piórkowski Polska 07.04.1993 0 2 0:6
05727 Kamil Łażewski Polska 04.07.1981 0 0 0:0
05733 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-01
g. 19:00
004
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
009
4LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:30
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
4LMA 7
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
052
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMA 11
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie -:- Szczegóły