Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
3LM 1
STS Szydłowiec GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
3LM 1
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
004
3LM 1
TĘCZA Budki Piaseckie UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
3LM 1
KU AZS PW Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
006
3LM 1
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-10-06
g. 18:00
009
3LM 2
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
3LM 2
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
3LM 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
3LM 2
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3LM 3
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
3LM 3
TĘCZA Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3LM 3
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
3LM 3
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
017
3LM 3
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-10-15
g. 14:30
018
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
3LM 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 16:30
022
3LM 4
UKS ALFA Gostynin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
3LM 4
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
025
3LM 5
KU AZS PW Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
3LM 5
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-11-19
g. 18:00
027
3LM 5
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00
028
3LM 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
029
3LM 5
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
3LM 5
KTS Kozienice STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
031
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
3LM 6
STS Szydłowiec UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
3LM 6
KTS Kozienice TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
3LM 7
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
3LM 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
3LM 7
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
3LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
3LM 8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 16:00
044
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS ALFA Gostynin 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
3LM 8
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
046
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
3LM 8
KTS Kozienice BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
048
3LM 8
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
3LM 9
UKS ALFA Gostynin GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-02-03
g. 15:00
051
3LM 9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
3LM 9
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KTS Kozienice 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
3LM 9
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
3LM 9
KU AZS PW Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
3LM 10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00
056
3LM 10
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
057
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-01-28
g. 14:00
058
3LM 10
KTS Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
3LM 10
TĘCZA Budki Piaseckie UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
3LM 10
KU AZS PW Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 15:00
061
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-05
g. 18:00
063
3LM 11
UKS ALFA Gostynin KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
3LM 11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
3LM 11
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
3LM 11
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 16:00
001
3LM 12
TĘCZA Budki Piaseckie KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
002
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
003
3LM 12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2018-03-25
g. 17:00
005
3LM 12
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
3LM 12
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
3LM 13
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
3LM 13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 17:00
010
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
3LM 13
STS Szydłowiec KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00
013
3LM 14
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
3LM 14
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
W: negatywna
015
3LM 14
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
016
3LM 14
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
3LM 14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
018
3LM 14
UKS ALFA Gostynin STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
3LM 15
TĘCZA Budki Piaseckie GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
020
3LM 15
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
021
3LM 15
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-04-15
g. 17:30
022
3LM 15
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
023
3LM 15
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
3LM 15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
025
3LM 16
TĘCZA Budki Piaseckie BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-04-07
g. 16:00
026
3LM 16
KTS Kozienice UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-26
g. 19:30
027
3LM 16
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:30
028
3LM 16
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
3LM 16
STS Szydłowiec KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
3LM 16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły