Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
603 220 142
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wojdecki
603 220 142
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 9 18 77:20
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6 12 50:12
3. KTS Kozienice 8 11 57:37
4. TRANSLUK SRS Łomna 10 11 63:64
5. KS Nadarzyn 8 9 50:40
6. UKS ALFA Gostynin 6 7 34:39
7. KU AZS PW Warszawa 7 7 40:48
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8 6 39:54
9. KTS II Kozienice 6 4 32:38
10. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6 4 26:40
11. KU AZS SGH Warszawa 5 3 27:37
12. KS SPÓJNIA II Warszawa 9 3 39:68
13. SKS 40 Warszawa 8 1 29:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Tomasz Strygun Polska 12.08.1987 16 4 48:12
01841 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 7 0 21:0
Adam Molenda Polska 08.12.1970 7 12 21:36
Paweł Tusień Polska 11.04.1969 4 14 12:42
Hubert Stoklas Polska 30.07.1965 1 12 3:36
Mateusz Sakowicz Polska 17.10.2008 0 0 0:0
01862 Maciej Janik Polska 15.02.2007 0 0 0:0
01841 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 0 0 0:0
Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 0 0 0:0
Grzegorz Świderski Polska 25.10.1967 0 12 0:36
Rafał Romaniuk Polska 06.02.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
004
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
008
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
017
3LM 3
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-12-01
g. 19:00
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
030
3LM 5
KTS II Kozienice KS SPÓJNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
042
3LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
043
3LM 8
KS LIMA Pruszków KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
053
3LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
056
3LM 10
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
064
3LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
069
3LM 12
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
075
3LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły