Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
biuro@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Kilińskiego 8a, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak
602 729 906
biuro@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 9 18 77:20
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6 12 50:12
3. KTS Kozienice 8 11 57:37
4. TRANSLUK SRS Łomna 10 11 63:64
5. KS Nadarzyn 8 9 50:40
6. UKS ALFA Gostynin 6 7 34:39
7. KU AZS PW Warszawa 7 7 40:48
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8 6 39:54
9. KTS II Kozienice 6 4 32:38
10. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6 4 26:40
11. KU AZS SGH Warszawa 5 3 27:37
12. KS SPÓJNIA II Warszawa 9 3 39:68
13. SKS 40 Warszawa 8 1 29:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05694 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 11 1 33:3
05685 Jacek Mitas Polska 23.09.2005 9 1 27:3
05688 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 8 2 24:6
05692 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 5 0 15:0
03342 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 3 0 9:0
05687 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 2 4 6:12
06285 Adam Smoter Polska 07.10.2008 1 0 3:0
05686 Aleks Pakuła Polska 30.12.2009 1 0 3:0
05682 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 1 1 3:3
06280 Jakub Dobosz Polska 25.04.2010 0 0 0:0
06286 Marcin Zieliński Polska 28.07.2005 0 0 0:0
06284 Kamil Sadowski Polska 27.02.2007 0 0 0:0
06281 Tomasz Fabisiak Polska 14.03.2009 0 0 0:0
06283 Iwo Kulik Polska 27.08.2009 0 0 0:0
03343 Patryk Pyśk Polska 08.12.2003 0 0 0:0
05683 Jakub Lis Polska 08.10.2003 0 0 0:0
05696 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 0 0 0:0
05695 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 0 0 0:0
03344 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
012
3LM 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:00
013
3LM 3
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
023
3LM 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
026
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
034
3LM 6
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 10:00
039
3LM 7
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
3LM 8
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
052
3LM 9
KTS II Kozienice KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
056
3LM 10
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
065
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
067
3LM 12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
078
3LM 13
KU AZS PW Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły