Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS II Kozienice
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05325 Jakub Caban Polska 05.08.1997 15 9 45:27
05331 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 12 10 36:30
05339 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 11 12 33:36
05341 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 5 19 15:57
05336 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 3 10 9:30
05340 Mieczysław Ząbek Polska 06.06.1962 0 0 0:0
05342 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
05326 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 0 0 0:0
05329 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 0 0:0
05335 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
005
3LM 1
KTS Kozienice KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00
007
3LM 2
KTS II Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 5:8 Szczegóły
2020-10-02
g. 18:00
018
3LM 3
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
030
3LM 5
KTS II Kozienice KS SPÓJNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-06-10
g. 18:00
031
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa KTS II Kozienice 4:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
041
3LM 7
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 4:8 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00
044
3LM 8
KU AZS PW Warszawa KTS II Kozienice 8:2 Szczegóły
2021-06-08
g. 18:00
052
3LM 9
KTS II Kozienice KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:00
057
3LM 10
KS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
063
3LM 11
KTS II Kozienice SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00
070
3LM 12
UKS ALFA Gostynin KTS II Kozienice 8:6 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
074
3LM 13
KTS II Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły