Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 166 823
E-mail:
opieczynin@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Olaf Pieczynin
509 166 823
opieczynin@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkó,ł ul.Przemyka 5
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 11 22 94:27
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8 14 64:23
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 10 13 67:45
5. KTS Kozienice 9 12 64:44
6. UKS ALFA Gostynin 9 11 56:59
7. KU AZS PW Warszawa 9 9 49:59
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 9 58:71
9. KU AZS SGH Warszawa 9 7 47:61
10. KTS II Kozienice 9 6 48:56
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 5 51:79
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10 5 43:71
13. SKS 40 Warszawa 10 1 34:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07006 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 14 10 42:30
07009 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 5 11 15:33
07018 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 4 19 12:57
07022 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 4 18 12:54
07014 Mateusz Domań Polska 23.04.2006 0 4 0:12
07015 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07021 Adam Zbierada Polska 29.01.2007 0 0 0:0
07017 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 0 0 0:0
07014 Andrzej Szelejewski Polska 06.05.2010 0 0 0:0
10338 Szymon Rybarczyk Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
07016 Aleksandra Krajewska Polska 21.02.2006 0 0 0:0
10335 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 0 0:0
07012 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 0 0:0
07013 Martyna Domań Polska 09.08.2009 0 0 0:0
07002 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
07011 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 0 0 0:0
07003 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 0 0 0:0
07010 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 0 0 0:0
07008 Jacek Szczepaniak Polska 14.01.1969 0 4 0:12
07004 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
Łukasz Paczkowski Polska 24.07.1986 0 0 0:0
07007 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 0 0 0:0
07005 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 3 0:9
Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
002
3LM 1
SKS 40 Warszawa KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa SKS 40 Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:00
013
3LM 3
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 15:00
024
3LM 4
KS Nadarzyn SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-11-16
g. 18:00
036
3LM 6
SKS 40 Warszawa UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
037
3LM 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2021-01-10
g. 14:00
047
3LM 8
SKS 40 Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00
050
3LM 9
TRANSLUK SRS Łomna SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
3LM 10
SKS 40 Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
063
3LM 11
KTS II Kozienice SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
069
3LM 12
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 3:8 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00
076
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły